Velká cena města Semily ve střelbě ze vzduchové pušky a vzduchové pistole

Napsal Lenka Havlová . Publikováno v Novinky

Chcete vidět, jak se tradiční sportovní prostředí převážně míčových her promění na jeden víkend ve vrcholovou střelnici? Přijďte se podívat do Sportovního centra a sousední sokolovny.

Ve dnech 29. - 31. října 2021 se zde uskuteční závody ve sportovní střelbě. Jde o soutěže I. kategorie - Velká cena Stráže nad Nisou, Velká cena Libereckého kraje a Velká střelecká cena města Semily, které jsou jedněmi z nejvyšších soutěží v ČR a jsou zařazeny v Evropském kalendáři. Jedná se o mezinárodní soutěže ve střelbě ze vzduchových zbraní. Ve třech soutěžních dnech je naplánováno více než 500 startů našich nejlepších střelců a reprezentantů, včetně účastníků okolních států. Střelba bude probíhat na nejmodernější elektronické terče. 

Na nedělní závod dne 31. října přislíbili účast také olympijská vítězka a mistryně světa Kateřina Emmons a jeji manžel Matthew Emmons, majitel tří olympijských medailí včetně zlata z Olympijských her v Athénách.

Akce je pořádána za podpory Města Semily, Českého střeleckého svazu - Libereckého krajského sdružení a Sportovně střeleckého klubu Semily.

Kontakt

  • Adresa:
    3. května 327, 513 01 Semily
  • Recepce:
    Tel.: +420 481 622 996, 736 752 563
  • E-mail:
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Více info:

Ochrana osobních údajů (GDPR) »