Vnitřní sportoviště

Napsal Lenka Havlová . Publikováno v Novinky

Vnitřní sportoviště jsou již v plně otevřena. Při cvičení není nutné nosit respirátor a otevřeny jsou také šatny, sprchy a toalety. Respirátor je však stále nutné používat ve všech vnitřních prostorech s výjimkou samotných sportovišť.

Je nutné se prokázat negativním testem (PCR test ne starší než 7 dní, POC test ne starší než 72 hodin), potvrzením zaměstnavatele či školy, příp. čestným prohlášením, o absolvování negativního testu (platí předchozí lhůty), očkováním (alespoň 14 dní po aplikaci 2. dávky) nebo dokladem o prodělání nemoci (v posledních 180 dnech). V případě, že klient těmito dokumenty nedisponuje, lze na místě provést také samotest. Prokazování bezinfekčnosti se nevztahuje na děti do 6ti let věku. Předpokládá se zároveň, že návštěvník nevykazuje klinické příznaky onemocnění COVID-19. 

Rezervovat si tedy můžete squash, stolní tenis, tenis či badminton, příp. navštívit posilovnu. Na hale lze za splnění těchto podmínek hrát sálový fotbal, florbal či košíkovou. Lze také uskutečnit hodiny tělesné výchovy či fyzickou přípravu různých oddílů. Na sálech je možné provozovat jak stacionární cvičení, tak i dynamické skupinové lekce. V případě skupinových lekcí je nutné dodržovat rozestupy cvičících alespoň 1,5 m. 

Recepce funguje v obvyklých otevíracích časech, tedy od 6.00 do 23.00 hodin.

Těšíme se na vás.

Personál SC

Kontakt

  • Adresa:
    3. května 327, 513 01 Semily
  • Recepce:
    Tel.: +420 481 622 996, 736 752 563
  • E-mail:
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Více info:

Ochrana osobních údajů (GDPR) »