SAUNA

Napsal Lenka Havlová . Publikováno v Novinky

Vážení zákazníci,

od čtvrtka 1. října otevíráme saunu, a to zároveň i s ochlazovacím bazénkem. Saunová lázeň je doporučována pro posílení imunity, což se s nadcházejícím podzimem bude jistě hodit.

Časy pro veřejnost zůstávají stejné, tedy každý všední den od 13 do 22 hodin a o víkendech od 9 do 22 hodin. Pro pány je vyhrazeno pondělí a středa, pro dámy úterý a čtvrtek. Společnou saunu si můžete užít vždy od pátku do neděle. Pamatujte prosím na to, že saunu roztápíme od okamžiku první objednávky, je tedy nutné se předem objednat. Personál recepce je k zastižení na telefonu 481 622 996 či mobilním telefonu 736 752 563. E-mailová adresa je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Každý den provádíme nad rámec standardního čištění také dezinfekci všech prostor a exponovaných míst virucidními prostředky. Saunová prostěradla se dezinfikují varem. Od zákazníků se očekává jistá ohleduplnost vůči ostatním. U recepce si prosím vydezinfikujte ruce a po celou dobu pobytu dodržujte rozestupy. Do prostoru sprch vstupujte vždy jednotlivě. A co je nejdůležitější ...... přicházejte prosím pouze zcela zdraví.

Děkujeme vám za zachování přízně a těšíme se na Vás!

personál Sportovního centra

Kontakt

  • Adresa:
    3. května 327, 513 01 Semily
  • Recepce:
    Tel.: +420 481 622 996, 736 752 563
  • E-mail:
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Více info:

Ochrana osobních údajů (GDPR) »